» Novinky

Lynt services - webové technologie

Projekt „Chytré hlavičky“
(podpořila Nadace ČEZ)
Koncem roku 2007 vypracovala paní učitelka Jitka Hornerová projekt „ Chytré hlavičky“ jehož záměrem je vybavení jednotlivých tříd v mateřské škole počítačovou sestavou s vhodnými programy pro předškolní věk, které by rozvíjely rozumové znalosti a dovednosti dětí v oblasti IT.
Získali jsme opět dotaci od Nadace ČEZ, tentokrát částku 80 000,-Kč. Naše mateřská škola se bude podílet částkou 20 000,-Kč.
Z těchto peněz budou pořízeny počítačové sestavy, programy, počítačové stoly a židle pro děti.
O průběhu projektu Vás budeme průběžně informovat.
Během 1. pololetí jsme zakoupili počítačové stoly. Tímto bychom chtěli poděkovat rodičům, kteří přidali pomocnou ruku při jejich sestavování., jako manželé Janečkovi ze třídy „Pod Jablůňkou“.

Dále byly pořízeny počítačové sestavy a dětské výukové programy, které rozvíjí dovednosti dětí, logické myšlení a rozvíjí jejich rozumové znalosti.

Tímto bychom chtěli poděkovat Nadaci ČEZ, bez které by projekt „Chytré hlavičky“ nemohl být realizován.

ms-majerova.cmaram.cz | Optimized for resolution 1024 x 768 and higher - IE, Firefox, Opera | Created by PSPad editor | © 2007 - 2020 Jan Hrebinec
Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování obsahu a grafických prvků webu bez souhlasu autora.