» Novinky

Návštěvy
Lynt services - webové technologie

Čistíme si správně zuby?

Toť otázka , která trápí většinu z nás. Jako dospělí si spoustu rizik uvědomujeme, ale co děti? Tak jsme se rozhodli a v pátek 13.února 2009 v mateřské škole M.Majerové v Sokolově uspořádat ve spolupráci s koordinátory DENTAL ALARM přednášku pro děti na téma: „Jak si správně čistit zuby“.

Přednáška byla moc příjemná, poučná a věcná. Děti si přinesly své zubní kartáčky a vyzkoušely si správné techniky čištění zubů. Velkým přínosem i zábavou bylo pro děti , když si mohly zkusit čistit maketu zubů maxivelkým zubním kartáčkem.V samotném závěru dětem asistenti potřeli zoubky fialovou vodičkou, která ukázala, kdo si zoubky čistí dobře či špatně. V některých třídách byli přítomni i rodiče, kteří se dozvěděli, co zlepšit a jakých chyb se u čištění dětských zubů vyvarovat. A tak doufáme, že i s naší pomocí přibude zdravých zoubků v dětských úsměvech.

Jitka Hornerová

Více fotografií najdete ve fotogalerii...

ms-majerova.cmaram.cz | Optimized for resolution 1024 x 768 and higher - IE, Firefox, Opera | Created by PSPad editor | © 2007 - 2020 Jan Hrebinec
Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování obsahu a grafických prvků webu bez souhlasu autora.