» Novinky

Návštěvy
Lynt services - webové technologie

Škola v přírodě

Naše MŠ se po několika letech rozhodla vyjet s dětmi do přírody na školu v přírodě. Ani jsme netušili kolik práce je před námi a kolik překážek nás čeká ve formě vyhlášek, směrnic a zákonů. Nenechali jsme se však odradit a začali s přípravami. Nastal den „D“ a my jsme vyrazili dne 15.6. na školu v přírodě do Mariánské u Jáchymova.

Naše 5-denní „Indiánské léto“ se opravdu vydařilo.

I když nám počasí z počátku nepřálo, jako správní indiáni jsme vše překonali a dali se do práce.

Ozdobili jsme si indiánská trička a čelenky.
Dali nám hodně práce, ale mám to vůbec nevadilo.

Medvíďata
Lvíčata
Bizoni
Vlčata

Čekalo na nás spoustu úkolů, jako byla Indiánská olympiáda, Stezka odvahy a Hledání pokladu. Za každý splněný úkol jsme získali „tesák“ na svůj náhrdelník. Už se ttěšíme na příští rok, kdy opět vyrazíme za nějakým dobrodružstvím.

Tímto bychom chtěli poděkovat firmě TOREMA, která nám pomohla s uhrazením nákladů na dopravu dětí na školu v přírodě a nákup drobných dárků pro děti.

„Mazaná Vlčice“ Jitka Hornerová

Více fotografií najdete ve fotogalerii...

ms-majerova.cmaram.cz | Optimized for resolution 1024 x 768 and higher - IE, Firefox, Opera | Created by PSPad editor | © 2007 - 2020 Jan Hrebinec
Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování obsahu a grafických prvků webu bez souhlasu autora.